Dipl.dent.hyg. Jana Turanská

Volám sa Jana Turanská a pracujem ako dentálna hygienička vo vlastnej ambulancii na Lichnerovej ulici v Senci. V zdravotníctve pôsobím už polovicu môjho života.
Za 13 rokov v povolaní dentálnej hygieničky som sa stretla s veľkým množstvom problémov, ktoré trápia ľudí a dokázala som im pomôcť. Viem, ako veľmi je pre každého dôležitý zdravý sebavedomý úsmev a nielen to. Zdravý chrup je totiž spojený s celkovým zdravím celého tela.
Ochrana zdravia je moje celoživotné poslanie. Či už ako bývala zdravotná sestra alebo pôsobením v komunálnej politike, kde sa venujem hlavne téme životného prostredia.
Som zástancom ekologického spôsobu života, s ochranou prírody a kvality života ľudí. A preto starostlivosť o zdravie, či pomoc druhým je mojim poslaním a službou pre vás.
Aj to je dôvod prečo sa dentálnej hygiene venujem stále s rovnakým zápalom a nadšením.
Vidím ako dentálna hygiena významne prispieva k zvýšeniu kvality života každého človeka.

Efektívna pomoc pre celú vašu rodinu

 

N

Dospelí

N

Deti

N

Ortodontickí pacienti

Moderná zdravotná starostlivosť 

Profesionálnu dentálnu hygienu vykonáva odborník – dentálna hygienička. Každý, komu na svojom zdraví záleží, by ju mal absolvovať jeden až dvakrát ročne. Pri rozvinutej parodontitíde doporučujem i častejšie.
Individuálna dentálna hygiena je denná starostlivosť o chrup každého z nás a k správnej starostlivosti nás vedie práve profesionál.

 

„Na dentálnu hygienu k Janke chodím pravidelne už viac ako 10 rokov. Vždy sa teším na dentálnu hygienu. U nej sa cítim príjemne a s vedomím, že sa o mňa stará profesionál. Vybudoval som si správne návyky a vďaka nej, sú bolesti a precitlivenosť zubov už minulosťou.

Ochotný, ľudský a nadštandardný servis.

...

Návštevu ambulancie dentálnej hygieny pani Janky Turanskej odporúčam každému, komu záleží na zdravých a pekných zuboch. Mňa a mojich blízkych netrápia s tým súvisiace zdravotné problémy, len vďaka jej takmer desaťročnej starostlivosti o náš chrup, čo oceňuje i náš zubný lekár. V jej prístupe ku klientovi sa snúbi vysoká odbornosť s ústretovosťou, láskavosťou a  ohľaduplnosťou.      
I preto je návšteva v ambulancii pani Turanskej, ktorej prácu si nesmierne vážim, užitočným a príjemne stráveným časom.
JUDr. Ružena Sabová

Pripravujeme 🙂

...

Váš zdravý úsmev PLUS

Telefón: 0904 711 141

Lichnerova 23  (nad ČSOB, 1.posch) 

Otváracie hodiny

Na objednávku: Pondelok-Sobota

Rezervácie termínov

Online alebo telefonicky