Dipl.dent.hyg. Jana Turanská

Volám sa Jana Turanská a pracujem ako dentálna hygienička vo vlastnej ambulancii na Lichnerovej ulici v Senci. V zdravotníctve pôsobím už viac ako polovicu môjho života.

Za 14 rokov v povolaní dentálnej hygieničky som sa stretla s veľkým množstvom problémov, ktoré trápia ľudí a dokázala som im pomôcť.

Viem, ako veľmi je pre každého dôležitý zdravý, sebavedomý úsmev. Zdravý chrup je spojený s celkovým zdravím celého tela.

Ochrana zdravia je moja celoživotná cesta a poslanie zároveň. V zdravotníctve som začínala ako zdravotná sestra a v komunálnej politike sa venujem predovšetkým ochrane životného prostredia.

Som zástancom ekologického a udržateľného spôsobu života s ochranou prírody. Starostlivosť o zdravie, či pomoc druhým ma osobne napĺňa.

Dentálnej hygiene sa venujem už 14 rokov stále s rovnakým zápalom a nadšením. Je nepopierateľným faktom, že ústna hygiena významne prispieva k zvýšeniu celkovej kvality zdravia každého z nás.

Teším sa na vás v mojej ambulancii. Jana Turanská

Môj prístup k trvalej udržateľnosti

Dobré zdravie

Sociálna zodpovednosť

Ochrana prostredia

Efektívna pomoc pre celú vašu rodinu

 

N

Dospelí

N

Deti

N

Ortodontickí pacienti

Moderná zdravotná starostlivosť

Profesionálnu dentálnu hygienu vykonáva odborník – dentálna hygienička. Každý, komu na svojom zdraví záleží, by ju mal absolvovať jeden až dvakrát ročne. Pri rozvinutej parodontitíde sa doporučuje i častejšie.
Individuálna dentálna hygiena je denná starostlivosť o chrup každého z nás a k správnej starostlivosti nás vedie práve profesionál.

 

„Na dentálnu hygienu k Janke chodím pravidelne už viac ako 10 rokov. Vždy sa teším na dentálnu hygienu. U nej sa cítim príjemne a s vedomím, že sa o mňa stará profesionál. Naučil som sa správne starať o zuby a vďaka nej, už nemám bolesti a krvácanie ďasien.

Ochotný, ľudský a nadštandardný servis.

Peter H.

Návštevu ambulancie dentálnej hygieny pani Janky Turanskej odporúčam každému, komu záleží na zdravých a pekných zuboch. Mňa a mojich blízkych netrápia s tým súvisiace zdravotné problémy, len vďaka jej takmer desaťročnej starostlivosti o náš chrup, čo oceňuje i náš zubný lekár. V jej prístupe ku klientovi sa snúbi vysoká odbornosť s ústretovosťou, láskavosťou a  ohľaduplnosťou.
I preto je návšteva v ambulancii pani Turanskej, ktorej prácu si nesmierne vážim, užitočným a príjemne stráveným časom.
JUDr. Ružena Sabová

Milá ochotná všetko mi povysvetlovala určite odporúčam.

Emil O.

(google referencie)

...

Váš zdravý úsmev PLUS

Telefón: 0904 711 141

Lichnerova 23  (nad ČSOB, 1.posch) 

Otváracie hodiny

Na objednávku: Pondelok – Sobota

Rezervácia termínu

Online alebo telefonicky